Історія

Історія нашого підприємства почалася у 2009 році, як класична історія підприємця, що почав свій бізнес з нуля (а точніше з 50 позичених гривень) і перетворив його в процвітаюче виробниче підприємство. Наш засновник - Майстренко Олександр Миколайович, який у свої 35 вже заслужив шанобливе «Миколайович», вирішив відкрити свій бізнес і почав випікати за сімейним рецептом рогалики з яблуками та капустою, продаючи їх у кіосках під будинком.

якість

Кондитерські вироби Києва - це велике розмаїття виробників місцевих, а також і безліч виробників кондитерської продукції з регіонів та інших країн. Кращі кондитерські Києва займаються виробництвом та реалізацією рогаликів, слойок, тістечок, запіканок. Але, по праву, найкращою кондитерською, яка готує кращі сирні вироби та вироби з фруктовими начинками, вважається кондитерська ТОВ "Савіка". Торгова марка "Десертікофф" - це найкращі сирні запіканки, сочники, рогалики з різними начинками, пироги, зроблені за кращими домашніми рецептами з натуральних продуктів.

Тільки натуральні інгредієнти та оригінальні рецепти

наш колектив

Наш колектив - це люди, які пов'язали своє життя з пекарською справою. Всі ми робимо нашу продукцію майже вручну, і кожен співробітник робить свої кондитерські позиції, починаючи від замісу тіста і начинки й закінчуючи готовою розфасованою продукцією. Кожен з нас знає, що саме його продукцію їстимуть наші покупці і, ГОЛОВНЕ, їхні діти. Ми прагнемо бути чесними з нашими покупцями та краще за наших конкурентів.