Fabuła

Historia naszego przedsiębiorstwa rozpoczęła się w 2009 roku, jako klasyczna historia przedsiębiorcy, który rozpoczął swoją działalność od zera (a raczej od 50 pożyczonych hrywien) i przekształcił ją w odnoszące sukcesy przedsiębiorstwo produkcyjne. Nasz założyciel, Aleksandr Nikołajewicz Maistrenko, który w wieku 35 lat zasłużył sobie na szacunek „Nikołajewicz”, postanowił otworzyć własną firmę i zaczął zwijanie bułek z jabłkiem i kapustą zgodnie z rodzinnym przepisem, sprzedając je na straganach pod domem.

jakość

Wyroby cukiernicze w Kijowie to szeroka gama lokalnych producentów, a także wiele importowanych produktów z regionów i innych krajów. Najlepsze wyroby cukiernicze w Kijowie zajmują się produkcją i sprzedażą bajgli, ptysi, ciastek, zapiekanek. Ale słusznie najlepszym wyrobem cukierniczym, w którym przygotowywane są najlepsze produkty twarogowe i produkty z nadzieniami owocowymi, uważa się wyroby cukiernicze LLC Savika. Znak towarowy Desertikoff to najlepsze zapiekanki z serem, soki, bułeczki z różnymi nadzieniami, ciasta.

Tylko naturalne składniki i oryginalne przepisy

nasz zespół

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy swoje życie związali z pieczeniem. Wszyscy wytwarzamy nasze produkty prawie ręcznie, a każdy pracownik tworzy swoją pozycję, zaczynając od wyrabiania ciasta i napełniania, a skończywszy na gotowych opakowanych produktach. Każdy z nas wie, jakie dokładnie produkty będą spożywać nasi klienci, a przede wszystkim ich dzieci. Staramy się być uczciwi wobec naszych klientów i być lepsi od konkurencji.